Lokasyon

Bristol Hotel Kıbrıs

Kıbrıs ve Girne hotellerinin ilklerinden olan Bristol Hotel, hava alanına 44km uzaklıkta, Girne şehir merkezinin tam merkezinde bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı konum olarak Kıbrıs'ın cenneti olan Girne'nin bütün güzelliklerini yürüyerek keşfedebilirsiniz.

Tavsiyeler

Harita ve Broşürler

Girne bölgesi birçok tarihi yapı ve güzelliklerle doludur. Tüm bu tarihi yerlerin bulunduğu harita ve broşürleri, yat limanındaki Information Ofisinden alabilirsiniz.

Anı ve Fotoğraf

Girne bölgesindeki tüm tarihi yerleri gezerken fotoğraf ve video çekimine izin verilmektedir. Bu tarihi güzelliklerle dolu bölgeye gelirken, anılarınızı sonsuz kılmak için fotoğraf makinenizi veya video kayıt cihazınızı getirmeyi unutmayın !

Kıbrıs Hotelleri, Kıbrıs Otelleri,Girne Butik Hotel, Kıbrıs Butik Otel, Kıbrıs Hotel, Girne Hotel, kktc otelleri, Ucuz Hotel, Girne Hotel Rezervasyon, Kıbrıs Hotel rezervasyon, Kktc Online hotel rezervasyon yap, Girne Bristol Butik Hotel, Girne butik Hotelleri, Girne butik otelleri, Kıbrıs Butik Otelleri, Kyrenia Butique Hotels,Cyprus Boutique hotels, Kyrenia Best Butique Hotels, Cyprus Best Butique Hotels.